TDAGRO Sp. z o. o.
Białkowo 52A
87-400 Golub-Dobrzyń

tel. +48 56 682 00 02
www.tdagro.pl

praca

W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedażowych, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SKUPU ZBÓŻ.

praca stacjonarna

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Tworzenie i ciągłą rozbudowę bazy dostawców zbóż na wyznaczonym terenie Aktywny skup zbóż w ramach określonych progów cenowych Negocjacje warunków kontraktu i przygotowywanie umów handlowych Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego lub wyższego (mile widziane rolnictwo)
  • Doświadczenia zawodowe lub odbytych praktyk na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości programów MS Office
  • Kreatywności, sumienności, otwartości na wyzwania
  • Umiejętności pracy w zespole
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

region działania: cała Polska

Zakres zadań:
  • aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych w podległym terenie,
  • pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami,
  • fachowe doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin.

Wymagania:
  • doświadczenie w branży rolnej,
  • znajomość zasad handlu,
  • znajomość obsługi komputera i MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię za osiągane wyniki,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TDAGRO Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.